Poď aj Ty s nami objaviť Stredomorie "Nesnívaj sny, ... preži ich ! "

Kde budeme plávať v sezóne 2016 ? 

Už tradične sa budeme v prvej polovici sezóny plaviť ostrovmi Toskánskeho národného parku, a to hlavne Elba, Capraia, Giglio, Gianutri, s možnosťou plavieb na Korziku. V druhej polovici sezóny navštívime Sardíniu, Sicíliu, Liparské ostrovy, a následne vrakové potápačské safari na ostrove Malta

RODINNÁ PLAVBA

CYKLO PLAVBY

POTÁPAČSKÉ PLAVBY

JACHTÁRSKE PLAVBY

TEAMBUILDING

KURZY POTÁPANIA

 

KDE BUDEME PLÁVAŤ V SEZÓNE 2016 ?

V sezóne 2016 sme pre Vás pripravili spoznávanie Toskánskeho národného parku, ktorý pozostáva zo siedmich ostrovov Toskánskeho súostrovia. Najväčším ostrovom je Elba a medzi ostatné nemenej krásne patria Gorgona, Capraia, Pianosa, Monte Christo, Giglio a Gianutri.
Na výber  Dovolenky na mori, máme pripravené 4 poznávacie okruhy.ELBA - Pohodový okruh okolo ostrova Elba cca 70 NM   

REZERVUJ >>>>>
Nalodenie a vylodenie na pevnine v maríne Punta Ala. Pohodový okruh okolo nádherného ostrova Elba, jednej z najlepších potápačských lokalít v Stredomorí ( 42 potápačských lokalít). Plavba vhodná pre dovolenkárov, rodiny s deťmi, potápačov, turistov a cykloturistov. Navšívime mestečká ako Portoferraio, Marciana Marina, Marina di Campo, Porto Azurro, Rio Marina, Cavo Capoliveri a kúpať sa budeme v nádherných zátokách Golfo di Stella, Lacona, St. Andrea, Biodola, Enfola, Procchio. Spravíme si lanovkou výlet na najvyššiu horu Monte Capana ( 1019 m.n.m )

ELBA - GIGLIO cca 130 NM  REZERVUJ >>>>>
Nalodenie a vylodenie na pevnine v maríne Punta Ala. Pohodový kruh okolo Elby doplnený návštevou ostrova Giglio , ktorý sa preslávil smutným príbehom havárie lode Costa Concordia. Ostrov je taktiež vynikajúcou potápačskou lokalitou. Plavba vhodná pre dovolenkárov, rodiny s deťmi, potápačov, turistov a cykloturistov. Možnosť návštevy ostrova Giannutri, ktorý je potápačsky zaujímavý potopeným vrakom nákladnej lode ktorá prevážala automobily, ktoré sú dodnes rozosiate po morskom dne.

ELBA + CAPRAIA cca 100 NM REZERVUJ >>>>>
Nalodenie a vylodenie na pevnine v maríne Punta Ala. Pohodový kruh okolo Elby doplnený návštevou krásneho ostrova Capraia, ktorý je prírodnou rezerváciou. Capraia je okrem iného domovom húfov delfínov, ktoré sa dajú pozorovať takmer vždy. Plavba vhodná pre dovolenkárov, rodiny s deťmi, potápačov, turistov a cykloturistov.

ELBA + KORZIKA 130 NM REZERVUJ >>>>>
Najnáročnejší okruh s pohľadu plavby taktiež s nalodením v v maríne Punta Ala. Plavba bude prebiehať severným a západným pobrežím Elby, s preplavbou na východné pobrežie Korziky do mesta Bastia. Plavba po východnom pobreží bude prebiehať cez nádherné mestečko Macinagio až na sever Korziky Capo Corse. V prípade dobrého počasia môžeme  pri spiatočnej ceste na Elbu navštíviť aj Ostrov Capraia. Plavba je vhodná jednak pre potápačov s návštevou zaujímavých vrakov z druhej svetovej vojny na pobreží Korziky ale hlavne pre turistov a cykloturistov. 

Potrebujete poradiť, vysvetliť alebo pomôcť? Neváhajte nás kontaktovať.