Poď aj Ty s nami objaviť Stredomorie "Nesnívaj sny, ... preži ich ! "

Potápanie je ako sex

- keď TO skúšaš po prvýkrát, si nervózny, ale aj tak je to jedna z najlepších vecí čo si v živote skúsil
- čím viac TO robíš, tým lepšie ti to ide
- keď TO skúšaš s ďalšími a ďalšími ľuďmi, učíš sa nové techniky
- praxou sa naučíš to robiť hlbšie a dlhšie
 
... proste
ak miluješ sex, budeš mať rád aj potápanie... 

Kurzy potápania na lodi Modern Gypsy

Ak už dlhšie rozmýšľaš o tom vyskúšať si, aké je to ponoriť sa do sveta ticha, ako začať s potápaním alebo ako si urobiť potápačský kurz, tak si tu správne.

Plavba u nás na lodi ti pripraví jedinečnú možnosť vyskúšať si o čom potápanie je, a zároveň umožní urobiť si u nás  potápačský kurz s jedinečnou možnosťou výuky priamo v morskom vodnom prostredí Stredozemného mora. Celý výcvik prebieha na lodi, kde teóriu kombinujeme s neustálym kontaktom s vodným prostredím a s výstrojou. To ti umožní každú teoretickú vedomosť ihneď aplikovať vo vode. Potápanie z lode a na mori ťa pripraví na náročné podmienky morského vodného prostredia ako sú vlny, prúdy príboj a podobne. Zároveň ťa zoznámi s bohatým podmorským životom a naučí ťa ako sa šetrne a s rešpektom voči tomuto prostrediu chovať.

Úspešní absolventi kurzu obdržia medzinárodne platný potápačský certifikát SDI, ktorý ich oprávňuje potápať sa na celom svete a otvára im dvere všetkých potápačských základní. Umožní im požičiavať si v zahraničí výstroj a dovolí nechať plniť vlastné fľaše na plniacich staniciach. Spolu s ďalšími potápačmi sa potom môžu zúčastňovať aj náročnejších ponorov určených len pre certifikovaných potápačov.

Cenník >>>